График

Зала за групови занимания 1

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
09:00
09:00 - 10:00
Pilates- Дени пн
09:00 - 10:00
Step Up- Марина вт
09:00 - 10:00
Pilates- Дени ср
09:00 - 10:00
Step Up- Марина четв
09:00 - 10:00
Pilates- Дени пт
09:30
10:00
10:00 - 11:00
Dance Master с Таня- ср
10:00 - 11:00
Pilates- Дени нд
10:30
11:00
11:00 - 12:00
Фитнес за майки с деца - Дени сб
11:30
12:00
12:00 - 13:30
Кикбокс- сб
12:30
13:00
16:30
16:30 - 17:30
Фитнес за майки с деца- Дени ср
16:30 - 17:30
Step Up- Марина нд
17:00
17:00 - 17:55
TAbata с Теди вт
17:00 - 17:55
Tabata с Теди- четв
17:30
17:30 - 18:15
Zumba Fitness- Лилия пн
17:55 - 19:00
Fat Burning Yoga- Теди вт
17:30 - 18:15
Zumba Fitness - Таня ср
17:55 - 19:00
Fat Burning Yoga- Теди четв
17:30 - 18:15
Zumba Fitness- Лилия пт
18:00
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди пн
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди ср
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди пт
18:30
19:00
19:15 - 20:15
Kangoo Jumps- Жени пн
19:00 - 20:00
Kickboxing- вт
19:15 - 20:15
Kangoo Jumps с Жени- ср
19:00 - 20:00
Kickboxing - четв
19:15 - 20:15
HIIT- Надя пт
19:30
20:00
20:15 - 21:15
Zumba Fitness пн-Лилия
20:15 - 21:15
Zumba Fitness с Лилия- ср
20:30
21:00

Зала за групови занимания 2

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
08:00
08:00 - 09:00
Tiger workout с Николай- пон
08:00 - 09:00
Tiger workout с Николай- ср
08:00 - 09:00
Tiger workout с Николай- пт
08:30
08:50 - 10:00
Fat Burning Yoga с Теди- Вт
08:50 - 10:00
Fat Burning Yoga с Теди- Четв
09:00
09:00 - 10:00
Tae Bo с Теди- Пон
09:00 - 10:00
Тае Бо с Теди- Ср
09:00 - 10:00
Тае Бо с Теди - Пт
09:00 - 10:00
Body Pump с Дени
09:30
10:00
10:00 - 11:00
Step Aerobics-Ники/ сб
10:00 - 11:15
Fat Burning Yoga с Теди- Нд
10:30
11:00
11:15 - 12:15
Табата с Теди - Нд
11:30
12:00
12:00 - 13:00
Hatha Yoga с Ани - Ср
12:00 - 13:00
Hatha Yoga с Ани - Пт
12:00 - 13:00
Fly Yoga с Ани- Сб
12:30
16:30
16:30 - 17:30
Степ аеробика с Марина- пн
16:30 - 17:30
СтепАеробика с Марина/ ср
17:00
17:00 - 18:00
Fly Yoga с Ани- Вт
17:00 - 18:00
Fly Yoga с Ани - Четв
17:00 - 18:00
Kangoo Jumps Мария - Сб
17:30
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива- Пн
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива- Ср
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива- Пт
18:00
18:00 - 19:00
Кangoo Jumps Жени - Вт
18:00 - 19:00
Kangoo Jumps Жени - Четв
18:30
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна- Пн
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна- Ср
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна- Пт
18:30 - 19:30
Kangoo Jumps Михаела - Нд
19:00
19:15 - 20:15
Body Workout -Звезди Вт
19:15 - 20:15
Body Workout - Звезди Четв
19:30
19:30 - 20:30
Степ аеробика- Дени пн
19:30 - 20:30
Степ Аеробика- Дени ср
19:30 - 20:30
Kangoo Jumps Михаела - Пт
19:30 - 20:30
HIIT с Надя- нд
20:00
20:30
20:30 - 21:30
Cuban Salsa начинаещи - Стоян и Адриана пн
20:30 - 21:30
HIIT с Надя- вт
20:30 - 21:30
Cuban Salsa напреднали- Четв Стоян и Адриана
21:00
21:30