График

Бокс

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00 Карате шотокан за деца с Нина - Вт boxing #236 Карате шотокан за деца с Нина - Четв boxing #237
15:00
16:00 Kickboxing /възрастни/ Владо Вт boxing #139 Kickboxing /възрастни/ Владо Чт boxing #146
17:00 HIIT с Надя Вт boxing #222
18:00
19:00

Зала за танци 1

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
09:00
10:00 Zumba- Таня четв dance1 #310 Free Styler- Лора сб dance1 #328 Free Styler- Лора нд dance1 #334
11:00
12:00
13:00 Гимнастика за бременни- Мира пн dance1 #273 Гимнастика за бременни с Мира/пт dance1 #220
14:00 Фитнес за майки с деца с Мира/пн dance1 #217 ФЛАЙ ЙОГА с Аника/ Вт dance1 #235 Гимнастика за бременни- Мира ср dance1 #299 ФЛАЙ ЙОГА с Аника/ Чт dance1 #238
15:00 Фитнес за майки с деца- Мира пн dance1 #275 Шокатан Карате за деца- Нина вт dance1 #286 Фитнес за майки с деца- Мира ср dance1 #303 Fat Burning Yoga- Теди четв dance1 #312 Канго Джъмп с Михаела/ сб dance1 #74 Step Up- Марина нд dance1 #337
16:00 Zumba Fitness- Миро пн dance1 #277 Fat Burning Yoga- Теди вт dance1 #293 Tae Bo- Теди ср dance1 #304 Канго Джъмпс с Моника/ чтв dance1 #87 Tae Bo- Теди пт dance1 #321 Канго Джъмпс с Михаела/нд dance1 #179
17:00 Step Aerobics- Дени пн dance1 #280 Kickboxing- Владо вт dance1 #295 Step Aerobics- Дени ср dance1 #306 Kickboxing- Владо четв dance1 #313 HIIT- Надя пт dance1 #322
18:00 Канго Джъмпс с Жени/пн dance1 #216 Cuban salsa начинаещи /Вт dance1 #166 Cuban salsa начинаещи /Чт dance1 #167 Канго Джъмпс -с Михаела/Пт dance1 #120
19:00

Зала за танци 2

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
09:00
10:00 Hatha Yoga с Ани - Ср dance2 #291 Hatha Yoga с Ани - Пт dance2 #292 Fly Yoga - Сб dance2 #294 Кръгова трен с Владо - Нд dance2 #296
11:00
12:00
13:00 Модерен балет - деца - Нд dance2 #297
14:00 Модерен балет - деца - Нд dance2 #300
15:00 Fly Yoga - Вт dance2 #301 Fly Yoga - Четв dance2 #302 Kangoo Jumps Миши - Сб dance2 #305 Kangoo Jumps Миши - Нд dance2 #307
16:00 Hatha Yoga - Пн dance2 #315 Кangoo Jumps Мони - Вт dance2 #318 Hatha Yoga - Ср dance2 #316 Kangoo Jumps Мони - Четв dance2 #319 Hatha Yoga - Пт dance2 #317
17:00 Аеробика - Пн dance2 #323 Аеробика - Ср dance2 #325 Аеробика - Пт dance2 #327
18:00 Kangoo Jumps Женя - Пн dance2 #329 Кръгова трен Явор - Вт dance2 #335 Kangoo Jumps Женя - Ср dance2 #331 TRX - Четв dance2 #336 Kangoo Jumps Женя - Пт dance2 #333
19:00