График

Зала за групови занимания 1

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
07:30
07:30 - 08:30
Комбинирана гимнастика -Марина вт
07:30 - 08:30
Комбинирана гимнастика- Марина чт
08:00
08:30
09:00
09:00 - 10:00
Pilates- Дени пн
09:00 - 10:00
Step Up- Марина вт
09:00 - 10:00
Pilates- Дени ср
09:00 - 10:00
Step Up- Марина четв
09:00 - 10:00
Pilates- Дени пт
09:30
10:00
10:00 - 11:00
Модерен балет за деца-Ралица/сб
10:30
10:30 - 11:30
Pilates- Дени нд
11:00
11:00 - 12:00
Гимнастика за бременни-Мира/сб
11:30
11:30 - 12:30
HIIT - Надя/ нд
12:00
12:00 - 13:30
Кикбокс- сб
12:30
12:30 - 13:30
Aerodance- Дени нд
13:00
13:30
13:30 - 14:30
Jump Rope workout- Ангел сб
14:00
14:30
15:30
15:30 - 16:30
Гимнастика за бременни- Мира пн
15:30 - 16:30
Гимнастика за бременни- Мира ср
16:00
16:30
16:30 - 17:30
Фитнес за майки с деца- Мира пн
16:30 - 17:30
Фитнес за майки с деца- Мира ср
16:30 - 17:30
Step Up- Марина нд
17:00
17:00 - 17:55
Шокатан Карате за деца- Владо вт
17:00 - 17:55
Шотокан Карате деца- Владо четв
17:30
17:30 - 18:15
Zumba Fitness- Миро пн
17:55 - 19:00
Fat Burning Yoga- Теди вт
17:30 - 18:15
Zumba Fitness - Таня ср
17:55 - 19:00
Fat Burning Yoga- Теди четв
17:30 - 18:15
Zumba Fitness- Миро пт
18:00
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди пн
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди ср
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди пт
18:30
19:00
19:15 - 20:30
Kangoo Jumps- Жени пн
19:00 - 20:00
Kickboxing- вт
19:15 - 20:30
Kangoo Jumps- Жени ср
19:00 - 20:00
Kickboxing - четв
19:15 - 20:15
HIIT- Надя пт
19:30
20:00

Зала за групови занимания 2

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
08:30
08:50 - 10:00
Tae Bo с Теди- Пон
08:50 - 10:00
Fat Burning Yoga с Теди- Вт
08:50 - 10:00
Тае Бо с Теди- Ср
08:50 - 10:00
Fat Burning Yoga с Теди- Четв
08:50 - 10:00
Тае Бо с Теди - Пт
09:00
09:30
09:30 - 10:30
Фитнес за майки с деца-Мира/сб
10:00
10:00 - 11:30
Каngoo Jumps с Моника - Пон
10:00 - 11:30
Kangoo Jumps с Моника - Ср
10:00 - 11:30
Kangoo Jumps с Моника - Пт
10:00 - 11:00
Тае Бо с Теди- Нд
10:30
10:30 - 11:30
Step Aerobics-Ники/ сб
11:00
11:00 - 12:00
Табата с Теди - Нд
11:30
12:00
12:00 - 13:00
Hatha Yoga с Ани - Ср
12:00 - 13:00
Hatha Yoga с Ани - Пт
12:00 - 13:00
Fly Yoga с Ани- Сб
12:00 - 13:00
Кръгова трен с Владо - Нд
12:30
15:00
15:00 - 16:00
Модерен балет с Ралица ( пластика) деца - Нд
15:30
16:00
16:00 - 17:00
Stretch your limits- Моника сб
16:00 - 17:00
Модерен балет с Ралица- деца - Нд
16:30
16:30 - 17:30
Хип Хоп за деца - Ралица пн
17:00
17:00 - 18:00
Fly Yoga с Ани- Вт
17:27 - 18:30
Класическа йога с Ива- Ср
17:00 - 18:00
Fly Yoga с Ани - Четв
17:00 - 18:30
Kangoo Jumps Михаела - Сб
17:00 - 18:30
Kangoo Jumps Михаела - Нд
17:30
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива- Пн
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива- Пт
18:00
18:00 - 19:15
Кangoo Jumps Мони - Вт
18:00 - 19:15
Kangoo Jumps Мони - Четв
18:30
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна- Пн
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна- Ср
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна- Пт
19:00
19:15 - 20:15
TRX c Явор - Вт
19:15 - 20:15
TRX с Явор - Четв
19:30
19:30 - 20:30
Степ аеробика- Дени пн
19:30 - 20:30
Степ Аеробика- Дени ср
19:30 - 20:45
Kangoo Jumps Мария - Пт
20:00
20:30
20:30 - 21:30
Cuban Salsa начинаещи - Стоян и Адриана пн
20:30 - 21:30
Cuban Salsa напреднали- Вт Стоян и Адриана
20:30 - 21:30
Cuban Salsa начинаещи- Стоян и Адриана ср
20:30 - 21:30
Cuban Salsa напреднали- Четв Стоян и Адриана
21:00
21:30