График

Зала за групови занимания 1

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
07:30
07:30 - 08:30
Комбинирана тренировка с Марина
07:30 - 08:30
Комбинирана тренировка с Марина
08:00
08:30
09:00
09:15 - 10:15
Pilates- Дени
09:00 - 10:00
Aerobics с Милена
09:15 - 10:15
Pilates Release- Дени
09:00 - 10:00
Aerobics - Милена
09:15 - 10:15
Pilates- Дени
09:30
10:00
10:00 - 11:00
Power Stretching с Валерия
10:30
Step up
11:00
11:00 - 12:00
Pilates Милена
11:30
14:00
Stretching персонална тренировка с Константина
15:30
15:30 - 16:30
Belly Dance
16:00
16:30
16:30 - 17:30
Strong Nation с Лили
16:30 - 17:30
Vinyasa yoga с Анна
16:30 - 17:30
Zumba Strong с Лили
16:30 - 17:30
Belly Dance с Мериан
17:00
17:15 - 18:15
Tаbata с Теди
17:15 - 18:15
Tabata с Теди
17:30
17:30 - 18:15
Zumba Fitness- Лилия
17:30 - 18:15
Zumba Fitness - Таня
17:30 - 18:15
Zumba Fitness- Лилия
17:30 - 18:30
Vinyasa Yoga с Анна
18:00
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди
18:15 - 19:15
Fat Burning Yoga- Теди
18:15 - 19:15
Tae Bo- Теди
18:15 - 19:15
Fat Burning Yoga- Теди
18:15 - 19:15
Тае Бо с Теди
18:00 - 19:00
Twerk с Валерия
18:30
19:00
19:15 - 20:15
Kickboxing
19:15 - 20:15
Step Up с Марина
19:15 - 20:15
Kickboxing
19:15 - 20:15
Кикбокс
19:15 - 20:15
HIIT- Надя
19:30
20:00

Зала за групови занимания 2

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
07:00
07:00 - 08:00
Кръгова тренировка Красима
07:00 - 08:00
Кръгова тренировка Красима
07:00 - 08:00
Кръгова тренировка Красима
07:30
08:00
08:00 - 09:00
Tiger workout с Николай
08:00 - 08:55
Tiger workout с Николай
08:00 - 09:00
Tiger workout с Николай
08:30
09:00
09:00 - 10:00
Tae Bo с Теди
09:00 - 10:15
Fat Burning Yoga с Теди
09:00 - 10:00
Тае Бо с Теди
09:00 - 10:15
Fat Burning Yoga с Теди
09:00 - 10:00
Тае Бо с Теди
09:30
10:00
10:00 - 11:00
Body Pump- Дени
10:00 - 11:15
Fat Burning Yoga с Теди
10:30
10:30 - 11:30
Степ аеробика - Марина
11:00
11:15 - 12:15
Табата с Теди
11:30
12:00
12:00 - 13:00
Fly Yoga с Ани
12:00 - 13:00
Fly Yoga с Ани
12:00 - 13:00
Fly Yoga с Ани
12:30
12:30 - 13:30
Пилатес с Гери
12:30 - 13:30
Пилатес с Гери
13:00
13:30
16:00
16:00 - 17:00
Step up с Марина
16:30
17:00
17:00 - 18:00
Кръгова тренировка с Надя
17:00 - 18:00
Кръгова тренировка с Надя
17:30
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива
17:30 - 18:30
Fly yoga с Ани
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива
17:30 - 18:30
Fly Yoga с Ани
17:30 - 18:30
Класическа йога с Ива
18:00
18:00 - 19:00
Zumba fitness
18:30
18:30 - 19:30
Аеробика с Марияна
18:30 - 19:30
Body Workout -Венци
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна
18:30 - 19:30
Body Workout - Венци
18:30 - 19:30
Аеробика Марияна
18:30 - 19:30
Kangoo Jumps Жени
19:00
19:30
19:30 - 20:30
Степ аеробика- Дени
19:30 - 20:30
Kangoo jumps Жени
19:30 - 20:30
Степ Аеробика- Дени
19:30 - 20:30
Kangoo Jumps Жени
19:30 - 20:30
Kangoo Jumps Жени
20:00
20:30

ZOOM Срещи #1

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя

ZOOM Срещи #2

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя